KONST / Litografier / Färglitografi 13862020
nr 1386 2020
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/380. Motivet: 63x38, yttermått inklusive ram: 75x58 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:27
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
22 mar
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow